Niemiecki kurort Ahlbeck

Niemiecki kurort Ahlbeck

Kolejną atrakcją blisko naszych domków letniskowych jest niemiecki kurort Ahlbeck (zlokalizowany między Świnoujściem, a Heringsdorfem). Jest to bardzo lubiane przez turystów nadbałtyckie kąpielisko położone w pobliżu przejścia granicznego z Polską. Będąc już u nas polecamy wybrać się z rodziną lub z przyjaciółmi na wycieczkę i poznać urokliwe plaże i zachwycającą architekturę na wyspie Uznam.

Znajduje się tu piękna promenada ciągnąca się między Polską, a Niemcami. W przyszłości będzie to najdłuższy odcinek spacerowy na świecie. Znajdujące się tu molo zostało odrestaurowane na wzór współczesnej architektury, dzięki czemu przyciąga wielu turystów. Molo i plaże w Ahlbecku są odwiedzane przez cały rok.

Możecie tutaj spędzić miło czas na basenach termalnych i wykorzystać jodosolankę do celów leczniczych. Znajduje się tutaj 5 krytych basenów i jeden odkryty. Jest to świetne miejsce dla dzieci, które mogą skorzystać z jeżdżalni, wodotrysków i wodospadu. Wszystkie urządzenia basenowe są w pełni bezpieczne. Każda pociecha uwielbia taplać się w wodzie. Znajdzie się również coś dla starszych, potrzebujących relaksu. Można skorzystać z masaży i biczy wodnych, z sauny oraz łaźni parowej. Jest tutaj możliwość odpoczynku i zregenerowania sił na wygodnych leżakach znajdujących się w kompleksie. Kurort posiada bogata ofertę zabiegów terapeutycznych i wellness, prowadzonych przez doświadczonych fizjoterapetów.

Zrelaksowanych po pobycie w Ahlbecku zapraszamy do powrotu na nasze domki położone blisko morza. Dla naszych gości Daglezja oferuje spokój i komfort w niskich cenach.

Responsive Design
Responsive Design
Formularz rezerwacji

Szybki kontakt

Ośrodek "Daglezja"

Międzyzdroje, Wartowo
72-514 Kołczewo
kom.: +48 604 231 835
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net