Aktualności

Responsive Design
Data dodania:
30.05.2015

Responsive Design

Z dniem dzisiejszym przekształciliśmy naszą stronę Internetową w pełni responsywną, czyli dostosowującą się do rozdzielczości wszystkich urządzeń: od laptopów, przez tablety, na telefonach komórkowych kończąc. Dzięki temu przeglądanie strony będzie o wiele łatwniejsze. Została również przebudowana struktura, aby mogli Państwo znaleźć wszystkie informację bez większych problemów. Dziękujemy za sugestie.

Domki nad morzem na Facebooku
Data dodania:
22.02.2013

Jesteśmy na Facebooku

Zapraszamy do polubienia naszej strony na portalu Facebook: https://www.facebook.com/daglezjadomkinadmorzem Będziesz na bieżąco mógł dowiedzieć się co u nas słychać. Dla naszyh fanów przewidujemy atrakcyjne rabaty. Jeśli strona Ci się spodoba, zaproś swoich znajomych.

Strona domki letniskowe Wolin
Data dodania:
21.02.2013

Nowa strona Ośrodka Wczasowego Daglezja

Witamy wszystkich na naszej stronie internetowej, na której znajdziecie połączenie nowoczesności z funcjonalnością. Znajdą tutaj Państwo wszelkie informacje dotyczące rezerwacji domku nad morzem oraz aktualny cennik. Witryna ta została stworzona przede wszystkim z myslą o Klientach. Będziecie powiadamiani o wszelkich promocjach. Nie będzie również problemu z odszukaniem nas oraz kontaktem.

Responsive Design
Responsive Design
Formularz rezerwacji

Szybki kontakt

Ośrodek "Daglezja"

Międzyzdroje, Wartowo
72-514 Kołczewo
kom.: +48 604 231 835
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net