Jazda konna

Jazda konna

Wartowo - spokojne, zaciszne i wspaniałe na wypoczynek. To najlepsze określenie tego miejsca. To tutaj niedaleko naszych domków letniskowych znajduje się stadnina koni. Bliskość morza oraz otaczające stadninę tereny są świetnym miejscem do konnych wycieczek. Odkrywając nowe terytorium wokół stadniny poznają Państwo najciekawsze miejsca i obiekty w okolicy. Cała okolica otoczona jest lasami. Przyjeżdżacie tutaj odpoczywać, więc aglomeracja miejska zostaje zastąpiona malowniczymi terenami. Zapraszamy na konie: rodziny, grupy przyjaciół oraz miłośników koni. To tutaj odpoczniesz z dala od hałaśliwego miasta.

Stadnina koni

Nauka jazdy konnej nie jest wcale łatwa, szczególnie początki mogą okazać się trudne. Stadnina w Wartowie pomoże Ci, dzięki naszym doświadczonym instruktorom, prawdziwym miłośnikom koni. Stawianie pierwszych kroków w jeździectwie będzie dla Was przyjemne. Instruktorzy potrafią zachęcić najmłodszych, którzy przełamią strach i jazda konna stanie się dla nich prawdziwą przygodą i wielką frajdą.

Instruktorzy z wielką staranością uczą dzieci i młodzież, a także osoby starsze. Na naukę jazdy konnej nigdy nie jest za późno. Do każdego ucznia podchodzą indywidualnie i z pełną wyrozumialością. Bardzo istotne jest dla stadniny bezpieczeństwo jazdy. Konie na stadninie doskonale nadają się do pracy z dziećmi.

Prowadzone są również zajęcia jeździeckie dla osób zaawansowanych. Każdy może wzbogacić swoje umiejętności jeździeckie dzięki fachowej i miłej obsłudze stadniny.

Polecamy skorzystać z naszych noclegów w domkach letniskowych, z których bez problemu dotrzecie do stadniny i będziecie mogli spędzić niezapomniane chwile z naturą.

Stadnina Koni i Kuców Argo-Ładzin
Edyta i Krzysztof Piekło
72-518 Ładzin 35
Tel: 724 161 608

Responsive Design
Responsive Design
Formularz rezerwacji

Szybki kontakt

Ośrodek "Daglezja"

Międzyzdroje, Wartowo
72-514 Kołczewo
kom.: +48 604 231 835
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net