Jezioro Koprowo

Jezioro Koprowo jest największym jeziorem pojezierza wolińskiego i należy do grupy przybrzeżnych jezioro Bałtyku. W pobliżu jeziora znajdują się wsie: Chynowo i Rekowo, Świętouść oraz Kołczewo. Powierzchnia jeziora to 487 ha, a największa głębokość siega 3,1 m. Wody jeziora zostały określone jako pozaklasowe.

Teren jeziora Koprowo jest bardzo zadbany. Dzięki czemu jest to bajeczne miejsce na biwak. Wokół jeziora znajduje się rezerwat, gdzie można zobaczyć między innymi czaple i kormorany. Możesz tu aktywnie spędzić każdą chwilę oraz odpocząć na łonie natury. Dla gości naszych domków nad morzem proponujemy wiele form spędzania wolnego czasu. Baza rekreacyjno-sportowa w połączeniu z walorami jeziora daje gwarancję wspaniałego wypoczynku zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Na jeziorze organizowane są rejsy żaglówką oraz zajęcia z windsurfingu. Można w ten sposób odreagować stres i odpocząć od zgiełku miasta. Jest również możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego: żaglówki, rowerki wodne, kajaki oraz sprzęt windsurfingowy. Wyobraźcie sobie jaką frajdę możecie sprawić swoim pociechą wypływając na rowerku wodnym lub żaglówce obserwując piękną i dziką faunę oraz florę tegoż akwenu.

Jezioro Koprowo jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla wędkarzy. Występuje tu ponad 30 gatunków ryb między innymi okoń, płoć, leszcz, śledź, i flądra, a także węgorz, szczupak, sandacz, miętus, troć wędrowna i łosoś.

Wynajmując nasze drewniane domki letniskowe musicie Państwo odwiedzić to miejsce.

Responsive Design
Responsive Design
Formularz rezerwacji

Szybki kontakt

Ośrodek "Daglezja"

Międzyzdroje, Wartowo
72-514 Kołczewo
kom.: +48 604 231 835
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net