Pole golfowe na wyspie Wolin

Pole golfowe

W pobliżu naszych domków letniskowych- w Kołczewie na wyspie Wolin na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego znajduje się Klub Golfowy Amber Baltic. Bliskość morza, otaczająca natura oraz świeże powietrze sprawiają, że jest to doskonałe miejsce dla sportu i wypoczynku.

Powierzchnia kompleksu to 66 ha. Znajduje się na niej: pole golfowe klasy mistrzowskiej "Amber" (18 dołków par 72, 9), dołkowe pole golfowe "Baltic" (par 28) oraz pole treningowe (driving range), chipping, pitching area, putting green. To wszystko w bliskości morza.

Na polu golfowym Amber Baltic można rozgrywać amatorskie turnieje golfowe, jak również jest przystosowany do wymogów zawodowych. Amber Baltic Golf Club zresza obecnie ponad 270 członków. Jest wiodącym Klubem w Polsce, a w swojej historii ma już wiele osiągnięć, m.in. organizację takich turniejów golfowych jak: Mistrzostwa Polski Amatorów, Mistrzostwa Polski Juniorów, Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Zawodowców, EDS Trophy 1998 (oficjalna, specjalna impreza ELPGA Tour), Międzynarodowe Amatorskie Mistrzostwa Europy Kobiet 2000 , Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów 2001, EGA Challenge Trophy Boys 2005 , I-XIII Polonia Cup oraz wiele turniejów członkowskich.

Klub Golfowy Amber Baltic. istnieje od 1993 roku. Przez lata gościł wiele turniejów o randze międzynarodowej.

Budynek klubu posiada: sekretariat klubu, recepcję, sklep z odzieżą i sprzętem golfowym oraz restaurację i bar z tarasem, z którego roztacza się piękny widok na pole golfowe i sosnowe lasy Wolińskiego Parku Narodowego. To wszystko w bliskim położeniu naszych domków letniskowych. Twoją pasją jest golf, potrzebujesz taniego noclegu nad morzem skontaktuj się z ośrodkiem domków wczasowych Daglezja.

Responsive Design
Responsive Design
Formularz rezerwacji

Szybki kontakt

Ośrodek "Daglezja"

Międzyzdroje, Wartowo
72-514 Kołczewo
kom.: +48 604 231 835
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net