Wyspa Wolin

Wyspa Wolin to przybrzeżna wyspa należąca do Polski (powiat kamieński oraz Świnoujście). Od stałego lądu oddzielona jest cieśniną Dziwną, Zalewem Kamieńskim i Zalewem Szczecińskim, a od wyspy Uznam – Świną. Tyle na temat położenia. Każdego z nas bardziej interesuje jak można spędzić czas na wyspie, gdzie usytuowane są nasze domki letniskowe. Zapraszamy do wirtualnego poznania wyspy, w żadnym razie nie oddajego jej natury.

Cały krajobraz wyspy Wolin to połączenie urokliwego klimatu Wolińskiego Parku Narodowego, pięknych, klifowych wybrzeży, olśniewających jezior, niespotykanych lasów oraz piaszczystych plaż. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to miejsce zarówno dla tych, którzy potrzebują ciszy, odpoczynku jak i dla tych poszukujących przygody i rozrywki. Wyspa oferuje bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną.

Swoje wczasy można spędzić tutaj na pieszych lub rowerowych wycieczkach, dzięki dużej ilości tras do wyboru. zwolennicy sportów wodnych zapewne znajdą cos dla siebie. Na jeziorach mozna wypożyczyć rowerki wodne, kajaki i inny sprzęt. Jeżeli wspominamy już o jeziorach warto wspomnieć, iż jest tu możliwość wędkowania. Mamy również coś dla zwolenników koni, a mianowicie znajdują się tu stadniny z doświadczonymi instruktorami. W pobliżu naszych domków nad morzem, w miejscowości Kołczewo znajduje się Pole golfowe Amber Baltic

Znajduje się tu również wiele ciekawych miejsc i organizowanych imprez. Począwszy od wioski Wikingów, gdzie co roku organizowany jest festiwal Słowian i Wikingów, poprzez koncerty organowe w Kamieniu Pomorskim. W bliskim sąsiedztwie położone są nadbałtyckie kurorty: Ahlbeck, Międzyzdroje, Świnoujście, gdzie można skorzystać z oferty SPA & Welness

Szukasz miejsca na wczasy nad morzem, potrzebujesz spokoju, istotne są dla Ciebie cena i komfort - nie zastanawiaj się długo, czym wczesniej zarezerwujesz tym taniej - domki letniskowe blisko morza - Daglezja.

Mapa wolin
Responsive Design
Responsive Design
Formularz rezerwacji

Szybki kontakt

Ośrodek "Daglezja"

Międzyzdroje, Wartowo
72-514 Kołczewo
kom.: +48 604 231 835
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net